Kouzelník Šeklin | Vystoupení pro děti a dospělé | Nabídka

FORGOT YOUR DETAILS?

Vyberte si některou z našich show

Vystupujeme po celé České republice především v Praze, v Brně a Ostravě.

LAS VEGAS SHOW

Vystoupení pro dospělé

Vhodné pro firemní večírky, veletrhy, plesy, galavečery...

Největší a nejpoutavější show z naší nabídky, která zahrnuje několik iluzí, které jsou inspirované představeními přímo z metropole světové kultury a zábavního průmyslu. Diváci se setkají s exotickými papoušky a stanou se také součástí představení. Nechybí ani “The Flying box”, tedy levitující krabice, kde se objeví kouzelník i s papouškem Kakadu.

STAGE SHOW

Vystoupení pro dospělé

Vhodné pro firemní večírky, rodinné oslavy, obecní a městské slavnosti, plesy, svatby a další.

Program založený na výrazné spolupráci s diváky – chcete li vtáhnout hosty do děje a rozproudit náladu, je to ta nejlepší možnost. Stage show spadá do kategorie tzv. Stand up magic, kdy kouzelník stojí před diváky a během přímé komunikace s nimi prezentuje jednotlivá kouzla. Můžete vidět mimo jiné quickchange (rychlá změna kostýmů), živá zvířata, mizení a objevování předmětů, kouzlení Vašich přátel nebo kolegů.

MIKROMAGIE

Vystupení pro dospělé

Doprovodný program na delší akce – plesy, svatby, veletrhy, školení.

Jedná o nejmenší, nikoli však nejméně zajímavá kouzla. Při mikromagii spatříte kouzla doslova na vlastní kůži, protože kouzelník příjde k Vašemu stolu nebo mezi Vás a kouzla Vám ukáže v bezprostřední blízkosti. Zažijete mizení a objevování Vámi určených karet, přemísťování prstenů, průchod předmětů sklem a mnoho dalšího přímo před Vaším zrakem.

INDIVIDUAL SHOW

Vystoupení pro dospělé

Vhodné pro firemní večírky, rodinné oslavy,..

Většinu našich programů můžete kombinovat mezi sebou tak, aby co nejlépe reflektovaly představy o výsledném konceptu. Na základě specifických požadavků připravujeme různé programy sloužící například k představení nových produktů, předávání cen nebo vyhlašování výsledků soutěží. Čarujeme také s reklamními předměty a produkty našich potenciálních klientů. Můžeme být také překvapením pro Vaše hosty nebo rodinu.

DĚTSKÁ SHOW

Vystupení pro děti

Vhodné pro dětské dny, oslavy narozenin, rodinné oslavy, firemní rodinné dny,...

Vystoupení plné mnoha kouzel, která si malí diváci vyzkouší přímo s kouzelníkem Šeklinem. Žasnou a uvěří, že kouzla jsou skutečná. Králík Miguel je objeven přímo před očima dětí, aby si ho mohly pohladit a hrdličky je překvapí svou ladností. Děti nechají zmizet šátečky, začarují kouzelníka hůlkami z Harryho Pottera nebo přemístí balónky. Součástí je i tvarování balónků, které si děti společně s podpisovou kartou a odměnou odnesou domů.

ŠKOLA KOUZEL

Vystoupení pro děti

Výuka těch nejoblíbenějších dětských kouzel, které si děti vyberou při Dětské show. Kouzelník Šeklin naučí malé diváky triky a kouzla s předměty, které mají běžně doma v pokoji, aby mohli okouzlit své kamarády a rodinu. Děti během školy kouzel získají vlastní rekvizitu, kterou budou potřebovat pro kouzlení.

BALÓNKOVÁ SHOW

Vystupení pro děti

Modelování a nafukování tvarovacích balónků, které mohou získat tvary dětských hraček. V případě velkých událostí s větší koncentrací dětí je balónková show perfektním zakončením Dětské show, kdy jsou kouzelníci přímo mezi diváky a rozdávají dětem tvarovací balónky.

TOP