Kouzelník Šeklin | Vystoupení pro děti a dospělé | Lukáš a Pavel

FORGOT YOUR DETAILS?

Kouzelník Šeklin

Jejich vystoupení mají úspěch nejen v komerční sféře, ale také v oblasti profesionálních soutěží. Lukáš & Pavel Šeklin jsou držitelé několika prvních míst na mezinárodních soutěžích a mimo jiné získali i ocenění jako nejlepší iluzionisté České republiky.

Vysokou míru profesionality ocenila i řada osobností české a slovenské umělecké sféry: dlouhodobá spolupráce s Helenou Vondráčkovou v rámci jejích koncertů, kde je publiku objevena před plným koncertním sálem. Karel Gott, jež se nechal okouzlit Lukášovými schopnostmi v mikromagii.

Základním prvkem všech vystoupení Lukáše & Pavla Šeklin je spolupráce s diváky. Vždy se snaží vtáhnout hosty do děje a zapojit je do jednotlivých kouzel, protože jedině tak diváci uvěří, že jde o opravdové kouzlo.

LAS VEGAS, DUBAI A DALŠÍ...

Pravidelně navštěvují různé zahraniční destinace. Na pozvání samotného tamního prince navštívili Katar, dále Spojené arabské emiráty, ale především Las Vegas – centrum světové kultury a zábavního průmyslu. Do Las Vegas jezdí dvojice každý rok, aby načerpala novou inspiraci a aby se setkala se svými největšími vzory a mentory – Siegfried & Roy – dvojicí kouzelníků, která v Las Vegas vystupovala více než 30 let s největší show světa.

V jejich show účinkovalo cca 30 tygrů, lvů a dalších zvířat. Právě díky nim jsou Lukáš & Pavel jednimi z mála v Evropě, kteří vystupují s velkými exotickými papoušky.

PAPOUŠCI SOUČÁSTÍ VYSTUPENÍ

V jednotlivých show vystupuje několik druhů těchto exotických zvířat. Hlavními hvězdami jsou papoušci Kakadu bílý Kiara a Eliáš i papoušci Ara ararauna Kara a Jaroušek. Samozřejmostí jsou hrdličky nebo králík Miguel. Zajímavějšími jsou pak menší papoušci – Aratingy nebo Papoušek senegalský.

Všechna zvířata žijí s kouzelníky v rámci jejich soukromé zoo, která spolupracuje s rehabilitačním centrem exotických zvířat, společností Laguna. Většina zvířat také z tohoto centra pochází. Jedná se tedy o jedince, kteří byli dříve týraní nebo žili v nevhodných podmínkách. Díky pozitivní motivaci, pravidelné péči a každodennímu kontaktu se je podařilo stabilizovat psychicky i zdravotně.

Zůstaňte s námi v kontaktu na sociálních sítích

Naši partneři

Copyright © 2018 | www.svetmagie.com | Kouzelník Šeklin | +420 777 773 922 | Designed by Vladimir Laurencik

TOP